• |
ide | kryesore

Agnesa Vuthaj pjesë e një projekti në ndihmë dhe grave dhe fëmijëve (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Agnesa Vuthaj është bërë pjesë e një projekti vërtet interesant për t’iu ardhur në ndihmë grave dhe fëmijëve në mbarë botën! CNN transmetoi një intervistë të Valeria Altobelli, si ideatore e këtij organizimi që bëri bashkë vajzat që kanë konkurruar ndër vite në Miss World.Kënga e Diane Warren, “I’m Standing With You”, është kënduar nga vajzat në shumë gjuhë të botës. Në fund të këngës dëgjojmë edhe shqip përmes Agnesa Vuthaj. Ky projekt madhor është për të ngritur zërin kundër abuzimit e diskriminimit të fëmijëve dhe femrave. Agnesa është shprehur shumë e lumtur që është bërë pjesë e këtij projekti kaq të veçantë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu