• |
ide | kryesore

Bebe Rexha, prezantuese në Grammys

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha tashmë është një ndër emrat më të suksesshëm, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite.

Dhe së fundmi ajo ka ndarë lajmin e bukur me të gjithë ndjekësit e saj. Këngëtarja ka njoftuar se do të jetë pjesë e ceremonisë së çmimeve ‘Grammys’ por jo si e nominuar.


 Bebe do të prezantojë në skenën e madhe, me datë 26 janar, një çmim të rëndësishëm. “E ngazëllyer që do e ndaj këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammys”, ka shkruar këngëtarja krahas një fotoje të publikuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu