• |
ide | kryesore

Memet/ Hipokrizia e rilindjes me 21 janarin dhe fëmijët e viktimave që u plakën duke pritur drejtësi

Pikante

Në këtë 21 janar ka qene hera e pare qe kryeministri Rama nuk ka qene prezent ne Shqiperi. Ky fakt si dhe premtimet e pambajtura per drejtesi per viktimat qe kane bere te plaken me shprese femijet e tyre kane qene objekt i cinizmit ne rrjet.


L’image contient peut-être : 1 personne, texte L’image contient peut-être : 1 personne, mème, texte possible qui dit  ’KeTe 21 JANAR NUK NDODHEM NE SHOIPERI POR KAM DERGUAR TAULANTIN qe Te TALLET ME JU’

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu