• |
ide | kryesore

Video që po bën xhiron e rrjetit, Wendy Williams lëshon gazra në mes të emisionit (VIDEO)

F1, Paparazzi

djekësit e emisionit “The Wendy Williams Show”, janë të bindur se dëgjuan moderatoren e emisionit duke lëshuar gazra në transmetim direkt të premten!

55-vjeçarja Williams po prezantonte një kronikë rreth futbollistit Odell Beckham Jr. kur ndodhi incidenti i (pa)parashikuar.


Vetë Williams nuk e ka komentuar incidentin, por ka shumë fansa që betohen se e dëgjuan atë dhe janë të bindur që ajo lëshoi gazra në transmetim direkt.

Twitter-i u mbush menjëherë me postimet e tyre për gjestin e moderatores dhe reagimet janë epike!

Pak kohë më parë ajo u tall me aktorin Joaquin Phoenix, dhe kryesisht me shenjën në buzën e tij, dhe tashmë përdoruesit e rrjeteve sociale po e “masakrojnë” me komente!


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu