• |
ide | kryesore

Dalin FOTOT/ Një kryetar bashkie duke pirë kokainë

Lajme, Të fundit

Gazetari i “ABC News” Artan Hoxha ka deklaruar se disponon një video për një Kryetar Bashkie i cili është filmuar duke pirë kokainë.

Ai ka lajmëruar se në orët në vijim do të publikojë edhe videon.


Më poshtë janë fotot ku shihet edhe momenti kur kryebashkiaku thuhet se është duke pirë kokainë.

Nuk jepet emri i kryebashkiakut, por ju mund ta dalloni vetë.

“Është në ambient publik, se po të ishte në zyrë nuk ke si e filmon. Nëse e merr narkotikun në banesë apo në një ambient të mbyllur, nuk ka asnjë problem se thua jam përdorues.

Përveç faktit që je i zgjedhur vendor, pastaj kalon në një nivel tjetër. Por, nëse e merr në ambient publik ky është problem” – tha gazetari pak ditë më parë në emisionin “Opinion”. ©LAPSI.al


10 Comments

 1. O injorante, o parazitet e fundit te shqiperise, mos u merrni me thacetheme dhe lererine popullin te lire, cdo njeri e din vete se cfar cben, cfar pi, cfar han, etj..

  1. Po i leme pra…. te gjithe Edvinet dhe Erionet!
   Po i leme te bejne c’te duan!
   Me siguri edhe pidhin e motres tate ia paske lene….

 2. dhe ky robi ben pastaj tendera, zgjedh punonjes bashkie, mesues, doktorre policet bashkiake, dhe sistemon njerezit dhe qytetin …

 3. FURNIZUES ESHTE OSE FATMIR XHAFAJ OSE SAIMIR TAHIRI ,DREJTOR I ORGANIZATES ESHTE EDI RAMA’zoni thotë:

  KY ESHTE NJE MIK I EDI RAMES ,SAIMIR TAHIRIT DHE FATMIR XHAFAJT,

 4. per komentuesin me nickname 2020 , thjesht dhe paster , vertete cdo njeri qe merr fryme mund te beje cte doje , po kur ke nje post qe paguhet nga taksat e qytetareve nje minimum sedre njeriu duhet ta kete ta haje dreqi . Mqs qenkerka kaq e thjeshte , shiko pak ne rrjet per skandale te ngjashme me persona publike dhe cfare pasojash kane paguar keta persona. Hiqni dore nga lartgjatesia , se do ju lere ne mes te rruges , mir pa leke , po dhe te droguar

 5. Mbase kur behesh dru je i afte per pune? Edhe Drama dru u bente para se t’ja niste diten, e kur vinte ne bashki e shikonte vajzat ne korridor thonte gjithmone: Kur*a futuni brenda nen efektet e shashit 😀

  Edhe ky zotria mire ben qe behet dru. Qe te behesh deputet ose kryetar duhet te jesh i droguar ose hajdut ndryshe nuk te cartifikon PS.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu