• |
ide | kryesore

I vuri tritol farmacisë së babait të Saimir Tahirit, arrestohet sërish Vladimir Gjuta

Arkiva, Lajme, Të fundit

Vladimit Gjuta, që akuzohet se autori i vendosjes së tritolit tek farmatia e baait të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, është arrestuar sërish nga Policia. Sipas informacioneve Gjuta këtë herë ësthë arrestuar për dhunë, pasi akuzohet se ka qëlluar kushuririn e tij disa herë me çekiç, duke e lënë të plagosur.

Sipas informacionet dhuna ka qenë e rëndë, pasi viktimës i janë thyer disa dhëmbë dhe ka dëmtuar një sy. I dhunuari ka shkuar në Policinë e Tiranë, ku dhe ka bërë denoncimit e më pas Policia ka arrestuar Vladimir Gjutën.


Më tej burime bëjnë me dije se Vladimir ka shkuar tek shtëpia e kushuririt të tij në Tiranë dhe e ka dhunuar, për shkaqe që ende nuk bëhen me dije.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu