• |
ide | kryesore

Pamela Anderson drejt altarit për të pestën herë

Paparazzi, Slider

Pamela Anderson është martuar në heshtje për herë të pestë.

52-vjeçarja i tha “Po” martesës me 74-vjeçarin, producentin Jon Peters – i njohur më së shumti për filmat: “Flashdance”, “Witches Of Eastwick” dhe “Batman” – gjatë një ceremonie private në Malibu të hënën, thuhet sipas Reporter Hollywood.
Të dy kanë një histori: Ata u takuan më shumë se 30 vjet më parë kur ai në rezidencën “Playboy”. Burimet shtuan që dyshja janë bashkuar me njëri-tjetrin kohëve të fundit, shkruan DailyMail.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu