• |
ide | kryesore

Teo Hernandez, në një lidhje të re (FOTO)

Paparazzi, Slider

Teo Hernandez, lojtari i Milani është duke kaluar një moment fantastik dhe çdo ndeshje e më tepër po bëhet më i rëndësishëm për kuqezinjtë.

Përveç momentit fantastik që po kalon në karrierë, lojtari ka gjetur dhe qetësinë në jetën personale, pas ndarjes nga Adriana Pozueko. Mbrojtësi momentalishtë është i lidhur me bukuroshen Elisa de Panicis, modele dhe blogere, e cila është eliminuar nga “Grande Fratelo Vip”.


hte gazetari dhe prezantuesi Alfonso Sinjorini ai që zbuluar dashurinë mes tyre. “Zemra e Elisës po rreh për lojtarin e Milanit, Hernandez”-u shpreh ai. Ndërkohë ajo e lumtur u përgjigj: “Joo, Alfonso nuk duhet ta kishe thënë këtë!”

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu