• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shkon në stadium me dashnoren, por zbulohet se del në TV

Lapsi Leaks

Kush tradhton, e di që në një moment a një tjetër, e vërteta do të dalë në shesh.

Një burri ju desh ta kuptonte këtë gjatë një ndjeshje futbolli, teksa i vodhi një puthje vajzës që ndodhej ngjitur me të dhe pastaj, kur u kthjellua që është i rrethuar nga kamerat, iu shmang menjëherë.


Situata ishte aq e sikletshme sa mund ta imagjinoni, por shiheni për ta kuptuar më mirë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu