• |
ide | kryesore

VIDEO/ Studentët rikthehen në protestë

Lajme, Të fundit

Studentët prej disa javësh kanë deklaruar se do të rikthehen te protestat masive kundër qeverisë.


Të mërkurën, mbi 500 studentë të revoltuar në Fakultetin Filologjik nisën të brohorasin kundër Paktit për Universitetin.


Ata bojkotuan mësimin dhe bënë thirrje që protestës së tyre t’i bashkohen edhe të tjerët. Më poshtë janë pamjet nga kjo protestë.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu