• |
ide | kryesore

Tayna dhe Mozzik lënë pas Loredanën

Paparazzi, Slider

Mesa duket bashkëpunimi i Tayna-s dhe Mozzik e kishte suksesin e garantuar sapo reperët dhanë lajmin për projektin e ri. Në vetëm 48 orë, “Edhe ti” ka arritur mbi 2 milion klikime.


Jo vetëm kaq, pasi kënga ka arritur të jetë numri 1 për momentin në YouTube në shumë vende europiane. Bashkëpunimi i Tayna-s dhe Mozzik është renditur i dyti në listën e videove më të klikuara në YouTube në Gjermani, duke lënë pas Loredanën. Kjo e fundit ishte pozicionuar në një vend tejet të favorshëm me këngën “Kein Wort.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *