• |
ide | kryesore

Zbulohet shkaku i vdekjes së reperit 21 vjeçar

Paparazzi, Slider

Reperi amerikan Juice Wrld u nda nga jeta rreth një muaj më parë në moshën 21-vjeçare.

Vdekja e tij u raportua si fillim nga mediat, por më pas u konfirmua edhe nga autoritetet mjekësore.

Si fillim u mendua se shkak i vdekjes u bë mbidoza, ndërsa tani ka dalë rezultati final i autopsisë. Mediat e huaja shkruajnë se Juice kishte konsumuar një sasi të madhe lëndësh narkotike dhe kjo i shkaktoi atak kardiak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu