• |
ide | kryesore

Aksident në Librazhd, një i vdekur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 45-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti, ndërsa 3 persona të tjerë u plagosën. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të premte në në aksin rrugor  Librazhd-Qaf Thanë,  në fshatin Pishkash.

Sipas policisë janë përplasur mjetet tip “Benz” me mjetin tip “Ford”.  Si pasojë  drejtuesi i mjetit “Ford”,   shtetasi A.V., rreth 45 vjeç, ka ndëruar jetë në Spitalin e Librazhdit.

Të plagosurit jane dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu