• |
ide | kryesore

Aksidenti në Librazhd, vdes vëllai i kryetarit të PD-së

Lajme, Të fundit

Dalin detaje nga aksidenti i ndodhur pasditen e sotme në fshatin Pishkash, në aksin Përrenjas-Librazhd.

Mësohet se viktimë ka mbetur Ardian Vreto, vëllai i kryetarit të degës së PD-së në Librazhd Bujar Vretos.

45-vjeçari Ardian Vreto ka qenë më parë punonjës policie në Librazhd, por prej disa kohësh nuk e ushtronte më këtë detyrë.

Gjithashtu kanë mbetur të plagosur dhe një çift bashkëshortësh nga Durrësi, të quajtur Adnan dhe Frida Sota.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhet me dije shkaku i përplasjes së dy automjeteve tip “Benz” dhe “Audi”.

Ndërkohë të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu