• |
ide | kryesore

Dua Lipa sjell projektin e ri (FOTO)

Paparazzi, Slider

Janari nuk do të kalojë pa një projekt të ri nga Dua Lipa.

Pas “Don’t start now” dhe “Future Nostalgia” ka paralajmëruar këngën e radhës që do të mbaj titullin “Physical”, shkruan Syri Kosova. Për më tepër, kemi dhe një datë të publikimit që do të jetë pikërisht dita e fundit e janarit, data 31. Ndërsa në fillim të shkurtit do e shohim në festivalin “Sanremo”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu