• |
ide | kryesore

Video e kokainës, SPAK thërret sërish kryebashkiakun e Bulqizës

Lajme, Të fundit

Prokuroria e Posaçme anti-Korrupsion dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka thirrur sërish kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Allën, për ta marrë në pyetje, lidhur me videon e publikuar, ku shfaqej duke thithur kokainë.

Kujtojmë, se Alla ishte edhe mbrëmjen e kaluar para SPAK, ku për një orë e 20 minuta u mor në pyetje po për videon. Ndërkohë, SPAK ka marrë në dorën videon origjinale, e cila është dorëzuar nga gazetari Artan Hoxha.

6 Comments

  1. Ore a jeni ne terezi?! Ky qenka drogaxhi, po edhe hajdut duhet qe te jete, imoral po se po, nese eshte edhe pederast, atehere, nga kryetar bashkie, beheni zv/ kryeminister. Pse nuk i ploteson te gjitha kushtet si funderinat e tjera, qe na i imponojne ne pushtet?

  2. Po keta peshqit e medhenje sikur u zune qe ne kohen e Lu..se kjo qe erdhi tani te beje tiganin gati ti pervishet punes. E te beje ca shou dhe kjo e shqiptaret te ngelen aty ku ishin mos prisni o njerez tua zgjidhin hallet te tjeret. Ngrihuni tu tregojme vendin ketyre qe na vodhen te ardhmen qe na detyrojn femijte te marrin rruget e botes.. Se shqiperia eshte e shqiptarve te ndershem jo e hjdutve e drgaxhive..mbase s’eshte e larget dita te vene gjerat ne vende.e secili te marre ate qe meriton

  3. SPAK nuk ka shume nevoje per pyetje,thjeshte personi ,ALLA,te beje analizat e urines dhe gjakut.
    Kaq mjafton.Ah ..po duhet t’i merrni leje kryedrogaxhiut Rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu