• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si lëkunden nga tërmeti të ftuarit LIVE në TV turk

Lajme, Të fundit

Një tërmet me magnitudë 6.8 ballë ka tronditur pjesën lindore të Turqisë duke shkaktuar deri tani 6 viktima dhe 80 të plagosur.

Në rrjetet sociale qarkullojnë edhe video, ku shihet sesi lëkundjet ndihen LIVE në televizionet lokale. Prezantuesit “lëkunden” nga tërmeti, i cili zgjat për disa sekonda.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu