• |
ide | kryesore

Aksident në Vlorë, tre të plagosur (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Sipas raportimeve nga vendngjarja dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë tre persona kanë mbetur të plagosur.

Identitetet e tyre ende nuk bëhen me dije por mësohet se janë transportuar me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe dinamikën e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu