• |
ide | kryesore

Helikopteri ushtarak i Kroacisë rrëzohet në detin Adriatik, nxirret trupi i pajetë i pilotit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një helikopter ushtarak kroat ka rënë në detin Adriatik, afër ishulli Zarin të terrortorit të Kroacisë.

Nuk ka informacione zyrtare lidhur me këtë ngjarje, por mediat kroate bëjnë me dije se tashmë është nxjerrë trupi i pajetë i një piloti.

Dy varka janë në ujërat ku është rrëzuar helikopteri për të kërkuar persona të tjerë. Dyshohet se në helikopter ishte dhe një ushtarak tjetër.

Aor

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu