• |
ide | kryesore

Klea bën dedikimin e dashurisë për Elgit Dodën pas martese (FOTO)

Paparazzi, Slider

Çifti e dha dje lajmin duke postuar fotot nga ceremonia magjike e dasmës që kanë realizuar në Marakech.

Fotot e çiftit në shkretëtirë ‘pushtuan’ Instagramin mirëpo Klea na premtoi se të tjera fotografi do të vinin në vazhdim.


E duket se fotot nuk vonuan pasi Klea ka publikuar dy të tjera para pak minuatsh ku shihet në krahët e Elgitit duke i dedikuar atij fjalët më të bukura të dashurisë. Ajo shprehet se ka ëndërruar që e vogël për Elgitin dhe ja ku ëndrra iu bë realitet. “Që e vogël kam ëndërruar për ty! Që e vogël doja dikë si ti kur të isha e madhe! Kemi kaluar ditë të mira e jo të mira, por gjithmonë të kam patur pranë e kam qenë pranë teje. Në të mirë e në të keq. Kur flas për ne edhe ndonjë lot gëzimi mi njom faqet. Të dashuroj bashkëshorti im. Zoti na bekoftë dhe syri i keq mos na paftë!

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu