• |
ide | kryesore

Një tjetër tërmet lëkund vendin në orët e para të mëngjesit, sa ishte magnituda dhe epiqendra

Lajme, Të fundit

Një lëkundje është regjistruar në orën 02:41 të mëngjesit, që ishte me mganitudë 3.7 të shkallës rihter.

Epiqendra ishte 30 km në veriperëndim të Tiranës dhe 11 km në veriperëndim të Shijakut, ndërsa thellësi ishte 5 km.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu