• |
ide | kryesore

Pas tragjedisë, shtrohet në spital vajza e madhe e Kobe Bryant

Paparazzi, Slider

Bryant la pas 3 vajza, një prej tyre vetëm 7 muajshe si edhe bashkëshorten Vannesa.

Duket se prej lajmit të trishtë vajza e madhe e basketbollistit ka përfunduar në spital. Mediat amerikane konfirmojnë se 17 vjeçarja Natali vuan nga astma dhe kur mësoi lajmin nisi të kishte probleme me frymëmarrjen.


Ndërkohë njerëz të thjeshtë, kolegë dhe artistë i kanë kushtuar homazhe ikonës së basketbollit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu