• |
ide | kryesore

(VIDEO) Policia rrethon kompleksin në Shijak, dyshime për pengmarrjen e Jak Prengës

Arkiva, Lajme, Të fundit


Policia rrethon kompleksin “Golden” në Shijak.

Lapsi.al mëson se autoritetet dyshojnë se brenda këtij kompleksi mbahet Jak Prenga, që u mor para disa ditëve peng në Kamëz.

Prenga dyshohet të jetë marrë peng, pas konflikteve të vëllait të tij me një grup kriminaj në Shijak për mos dorëzimin e një sasie kokaine.

49-vjeçari Jak Prenga, u mor peng në Kamëz më datë 17 janar, nga 2 persona të pa identifikuar, të cilët lëviznin me një makinë Range Rover të bardhë. Polica nëpërmjet kamerave të sigurisë gjurmoi lëvizjet e tyre deri në hyrje të Fushë-Krujës. ©Lapsi.al 


1 Comment

  1. Nuk e morr vesh per ca ka zbrit Jaku n’Shijak?
    S’po merret vesh, policia ka kap nje Sarandiot prej Tropoje dhe nje Gollobordas prej Ksamili.

    Ne kuadrin e Shqiperise Turshi ne grate socialiste do ti rregullllojme te gjitha problemet, hasmerite dhe pengmarrjet, kini besim te fryma socialiste, po punojme 24/7 pa u lodhur aspak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *