• |
ide | kryesore

Eksod në Durrës/Qindra vetura largohen drejt autostradës

-Instant, Të fundit

Te djegur nga qulli po i fryjne dhe kosit. Qytetaret e Durresit pasi kane perjetuar termetin e 26 nentorit, po largohen me shpejtesi nga qyteti drejt autostrades.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu