• |
ide | kryesore

Përse Cobe nuk udhëtonte kurrë me bashkëshorten me helikopter

Paparazzi, Slider

Një aksident fatal me helikopter i mori jetën legjendës së basketbollit, Kobe Bryant, vajzës së tij 13-vjeçare Gianna dhe 7 personave të tjerë. Kobe la pas bashkëshorten e tij Vanessa dhe 3 vajza, më e vogla prej të cilave është 6 muajshe. Megjithëse basketbollisti udhëtonte shpesh me helikopter, sipas burimeve për “People”, ai nuk fluturonte kurrë me bashkëshorten e tij. Kjo sepse çifti kishte rënë dakord të mos fluturonin kurrë bashkë në helikopter, sepse edhe nëse ndodhte ndonjë aksident, njëri nga prindërit duhet të ishte aty për vajzat. Duket se ato e kanë parandjerë tragjedinë. Bryant e përdore helikopterin si zgjidhjen më të mirë të vonesave të tij në trafik, duke mundur të kalonte edhe më shumë kohë me familjen e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu