• |
ide | kryesore

Tërmet i fuqishëm në Tiranë e Durrës

Lajme, Të fundit

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar vetëm pak çaste më parë në Tiranë.


Epiqendra e lëkundjeve është regjistruar në Hamallaj të Durrësit, por lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit.


Mësohet se lëkundjet kank qenë me magnitudë 5.4 ballë të shkallës Rihter dhe kanë shkaktuar panik te qytetarët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu