• |
ide | kryesore

Incidenti me helikopterin, reagon Vuçiç: Nuk kam frikë, kam fluturuar për shtatë vite rresht

Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç i ka qetësuar të gjithë duke sqaruar se si kishte ndodhur ‘incidenti’ në helikopterin me të cilin ai po udhëtonte.

I pyetur nga media vendase Alo.rs, presidenti serb tha se çdo gjë ishte mirë dhe nën kontroll duke shtuar se piloti bëri atë që duhej.

“Nuk kam frikë, kam fluturuar për shtatë vite rresht. Nuk kam frikë të fluturoj. Piloti zbatoi procedurën normale kur u përball me mot të keq. Çdo gjë është në rregull,”– tha Vuçiç në prononcimin e tij.

7 Comments

  1. MERO GELBAZA KELLIRA ESHTE DUKE E VESHUR BREKET E ALEXANDER VUCIC,KUR ISHTE NE TIRANE ,EDI RAMA E DERYROJ MERO GELBAZEN TE FUTEJ NE SHTRAT ME ALEXANDER VUCIC DHE KUR IKU VUCIC JA FALI BREKET E PALARA MERO KELLIRES

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu