• |
ide | kryesore

Përdhunohet një vajzë e mitur në Tiranë, arrestohet 22-vjeçari nga Kukësi

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 22-vjeçar është arrestuar në Tiranë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale jashtë dëshirës se saj, me një vajzë të mitur. I riu me orgjinë nga Kukësi, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me forcë me vajzën e mitur, në zonën e Kamzës.

Njoftimi


Specialistët për hetimin e krimit në Komisariatin nr 5, kanë kryer arrestimin në flagrance të shtetasit , A.D, 22 vjeç, banues ne fshatin Resk, Kukës, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale jashtë dëshirës se saj, me një shtetase të mitur. Materialet i kaluan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”

2 Comments

 1. Veprim i shemtum i atij 22-vjecarit nga Resku i Kukesit!
  Po ajo e mitura nga cili fshat apo qytet asht??
  Po ato specialister e hetimit te krimit nga c’fshat apo qytet jane??
  Po zyrtaret e komisariatit nr 5, nga c’fshat apo qytet jane??
  Heren tjeter na cilesoni edhe nr e shtepise,emrin e rruges,lokalitetin,komunen,bashkine,kordinatat gjeresi-gjatesi gjeografike,lartesin mbi nivelin e detit,dhe nen cili sistem satelitor i mbulon!!??Emrin,fabriken e prodhimit te satelitit,emri i inxhinjerit qe e ka konstruktu,dhe koston e prodhimit te satelitit.
  Mos harroni emrin e lajmetarit me te gjitha gjeneralitetet.
  Zgjatja e shkrimit ju intereson…..

 2. Ja shpellari shurranjos i lapsit qe mbron pa turpin e tij nje shpellar safi nga kuksi kete rradhe por shpellar quhet kushdo qe nuk eshte nje qytetar civil ne jeten e tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu