• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Tiranë

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake një automjet ka përplsur për vdekje një këmbësor në Prezë. Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije por mësohet se ka ndërruar jetë në vend.

Policia dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit. Drejtuesi i automjetit është shoqruar nga policia për veprime të mëtejshme hetimore. Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu