• |
ide | kryesore

E ktheu në Kuvend, si e komenton Meta tërheqjen e mazhorancës nga ‘Paketa Anti-shpifje’?

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pasi Kuvendi vendosi që të shtyjë ligjin për mediat audiovizive, pasi Komisioni i Venecias vendosi që të shqyrtojë paketën Antishpifje, vjen një reagim nga presidenti Ilir Meta, i cili e quan lajm të mirë këtë tërheqje momentale të mazhorancës.

“Ky është një moment pozitiv mendoj. Lajm shumë i mirë nuk është humbje për askënd Reflektimi i sotëm i shërben një qëllimi më të madh të përbashkët që është mbrojtja e të drejtave kushtetuese të të gjithë qytetarëve shqiptarë, dhe njëkohësisht garantimit të standardeve demokratike dhe europiane.” – u shpreh Meta.

Lexo më tej: 

Paketa ‘Anti-Shpifje’ në Venecia, maxhoranca tërhiqet nga votimi në Kuvend 

3 Comments

  1. Meta bej te fala sorosit

    #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros #fuck #soros

  2. Fuck soros fuck soros fuck soros Fuck soros fuck soros fuck soros Fuck soros fuck soros fuck soros Fuck soros fuck soros fuck soros Fuck soros fuck soros fuck soros Fuck soros fuck soros fuck soros Fuck soros fuck soros fuck soros Fuck soros fuck soros fuck soros

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu