• |
ide | kryesore

Rrëfimi/ Kam fjetur me mbi 80 burra të martuar (FOTO)

Lapsi Leaks

Louise Van Der Velde është 43 vjeç dhe nëna e 2 fëmijëve. Pas vdekjes së burrit të saj në moshën 34-vjeçare, ajo filloi të krijojë të marrëdhënie të hapura me burra të tjerë. Pranon se ka fjetur me mbi 80 te tille. 

“Njerëzit duhet të gjykojnë më pak dhe të kenë seks më të mirë. Jeta është shumë e shkurtër për t’iu përmbajtur seksit vetëm me një partner”,- thotë Van Der Velde.


Sipas vejushës, burrat me të cilët ajo shkon, nuk bëjnë seks me gratë e tyre dhe kjo është arsyeja pse ata i tradhtojnë. Madje gratë e tyre e dinë se po tradhtohen, por bëjnë një sy qorr sepse ato nuk janë të afta t’i ofrojnë asgjë burrave të tyre.

Ajo shprehet se këshillimi tradicional për martesë shpesh dështon sepse bazohet në një model i cili nuk është reformuar për 150 vjet.

Vejusha tregon se burrat që shkojnë me të mund t’i duan gratë e tyre shumë, por ato nuk janë të gatshme t’i ofrojnë ato që kanë nevojë dhe ajo i shpëton nga kthetrat e mërzitshme të martesës. /albeu

Résultat de recherche d'images pour "Louise Van Der Velde" Résultat de recherche d'images pour "Louise Van Der Velde" Image associée Image associée

 

 

3 Comments

  1. Eshte turp kush i ben kto postime o vella per prostituta ka plot mos u beni te semure se edhe te tjeret dine ta bejne eshte me mire te publikohet kulture e jo keto funderrina

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.