• |
ide | kryesore

‘KÇK’/ PD i përgjigjet Ramës me VIDEO

Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike i është përgjigjur sërish Edi Ramës duke publikuar një video ku shfaqen Vangjush Dako, Elvis Roshi, Saimir Tahiri, Valdrin Pjetri, Lefter Alla, Agim Kajmaku, Mark Babani apo Qerim Ismailaj, ish- kryebashkiakët dhe ish- ministri të cilët kanë pasur dhe kanë probleme me drejtësinë.

PD shkruan se Edi Rama është kreu i KÇK-së dhe bashkëqeveris me krimin e organizuar, duke i dhënë atij pushtet, tendera, koncesione dhe pasuri publike.


STATUSI I PD

Propaganda dhe mashtrimet publike nuk e ndryshojnë dot të vërtetën. Edi Rama është kreu i KÇK-së, bashkëqeveris me krimin e organizuar, i jep krimit pushtet politik, tendera, koncesione dhe pasuri publike.

6 Comments

  1. Ja keshtu me video dhe statuse ne fb do te rrezohen kriminelet nga pushteti. Opozite e tredhur.

    Kush ma con ate mesazhin se duhet ta ul ritmin e postimit te komenteve ?
    Departamenti i censures.?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu