• |
ide | kryesore

Si u veshën të njohurit në tapetin e kuq të Bafta (FOTO)

F1, Paparazzi, Slider, Stil

Ceremonia e 72 e ndarjes së çmimeve BAFTA u mbajt në Royal Albert Hall, Londër, ku si përherë, përpos çmimeve për filmat më të mirë, vëmendje tërhoqi edhe Tapeti i Kuq.

1- Prince William dhe Kate Middleton

2- Emilia Clarke

3- Charlize Theron

4- Margot Robbie

5- Renee Zellweger

6- Scarlett Johansson

7- Lily-Rose Depp

8- Zoe Kravitz

9- Rebel Wilson

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu