• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gjysmë lakuriq i shpëton policisë duke dalë nga dritarja

Syri i Lapsit

Një burrë gjysmë i zhveshur, vetëm në mbathje dhe çorape, u fiksua nga kamerat e celularëve duke u varur nga një parmak dritareje.


Pamjet besohet se janë regjistruar nga një person në Wallisellen, Zvicër. Sipas Daily Mail, personi në fjalë ishte përpjekur të shpëtonte nga mbërritja e policisë.


Nuk është e qartë nëse personi u plagos rëndë gjatë rënies. Një grua dëgjohet në sfond duke thënë “oh zoti im” në gjermanisht. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu