• |
ide | kryesore

Parashikimi/ E mërkura sjell stuhi dhe reshje dëbore në të gjithë vendin

Lajme, Të fundit


Sipas MeteoAlb nata do të sjellë reshje të dendura shiu e dëbore në territor, ku gjatë mëngjesit të mërkurës reshje te dëborës përfshijnë 90% të vendit. E premtja rikthen kthjellimet në të gjithë vendin.
Problematik gjithashtu mbrëmjen e së martës dhe ditën e mërkurë do jetë parametri i Erës ku shpejtësia në tokë herë pas herë do jetë 80 km/h.
Temperaturat e ajrit sot u luhaten nga 0°C mëngjesi në zonat malore deri në 16°C mesdita në bregdet.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *