• |
ide | kryesore

Damir Fazlic në konferencën e Ramës në Uashington (FOTO & VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Damir Fazlic qëndron ulur përballë Edi Ramës në konferecën e këtij të fundit për shtyp në Uashington. Siç duket në foton qe sjell Lapsi.al, biznesmeni është ulur në panelin përballë kryeministrit.

Damir Fazlic është një biznesmen boshnjak i sulmuar vazhdimisht nga Rama dhe opozita e majtë gjatë qeverisë Berisha. Fazlicin e kanë cilësuar si mik dhe bashkëpunëtor të Sali Berishës, duke e akuzuar për marrje tenderash në mënyrë abuzive. Sipas Ramës ai shpërblehej me tendera për lobimin që kryente në Uashington pro Sali Berishën. ©Lapsi.al 8 Comments

  1. Damir Fazlliç lobon per te gjith,Dikur përballë Berishes tani përballë Edi Ramës në konferecë,
   kuptohet,per interes,si biznesmen.Oligarket dikur te Berishes,tani jan te Rames.Damir Fazlliç
   i ka kerkuar serbëve,Milosheviçit, te loboje tek amerikanet per ta.Por Milosheviçi nuk pranoi,
   dhe ai beri te njejte oferte politikaneve te Kosoves,qe pranuan.Çdo fjale e Madeleine Albright
   eshte paguar mijera Dollare,dhe shqiptaret e Kosoves fituan,Kurdët popull 15 milion,akoma jo! Paradoksale,por e vertete.

 1. Po ata te tjeret kush Jane.
  Aman me qafsh Shkulkar gjeji emrat e tyre qe populli shqiptar te dije me shume.
  Lajme shume prekese.

 2. Cfare lidhje idjote,per te shfaqesuar salihun dhe zyren ligjore te argites ne kohen kur babi salih ishte kryeminister,konf nuk e organizon ai qe eshte i ftuar,por organizatoret,salihu e kishte keshilltar ne kom e sigurise ne kryeministri o shkullak

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu