• |
ide | kryesore

Elon Musk, sërish baba

Paparazzi, Slider

Elon Musk dhe Grimes, e dashura e tij, do të bëhen prindër. Muzikantja foli rreth shtatzënisë në disa postime në Instagram dhe në një intervistë për Vogue. Të martën, ajo konfirmoi se është në javën e 25 dhe se po has vështirësi në “balancimin e punës dhe shtatzënisë.”


“Ka qenë një përvojë e vështirë,” tha Grimes nën një foto. “Pata ca komplikacione javët e para, një trimestër të dytë normal, por tani po fillon të më dhembë gjithçka. Si kanë qenë përvojat tuaja?-ka shkruar ajo.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.