• |
ide | kryesore

(FOTO) Gafa e Gent Cakajt, ngushëllon turqit duke ngatërruar tragjeditë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gent Cakaj bëri një gafë në Twitter kur ngushëlloi ministrin e Jashtëm turk Mevlut Cavusoglu për një tragjedi, duke e ngatërruar me një tjetër.


Cakaj ngushëllon Cavusoglun për tre viktimat e aeroplanit të përplasur në Bahcesaray, kur në fakt avioni u aksidentua në Stamboll, ndërsa në Bahcesaray 38 viktimat janë shkaktuar nga orteku.


Cakaj ishte i shpejtë për të rregulluar gabimin. Kjo gafë e ministrit tonë të jashtëm nuk i shpëtoi ndjekësve të tij që ia vunë në dukje në komentet poshtë. ©Lapsi.al 

8 Comments

 1. Hhaahhh si km qe eshte gomar i thinjur nga koka e gjer ne sume, e si munde te dalin keta ministrat rrugeqer te krye rrugaqit.

 2. Qfar rrot kari eshte ky Gent Cakaj,ketij SI DUKET JA KA FUTUR KARIN NE BYTH MERO GELBAZA KELLIRA DHE E KA LENDUAR NGA TRURI KEQ FARE ,se ska mundesi me ken KAQ IDIOT

 3. e di qe e gjeni komike, por kto jane gjona shume serioze…
  per shume me pak se kaq kan plas luftera boterore
  pupupupu
  si nuk cohet njeri ne shqipri…
  popull i marr fund

 4. Ky Cakaj eshte si lafshe penisi, pa asnje lloj vlere. Vetem infeksion sjell. Te lumte o Edrame, e katandise Shqiperine vendin me te mjere e me te varfer, ekonomikisht dhe nga intelekti. Rrace e felliqur je o Drame. As Vucic sdo na e kishte bere me keq.

 5. E ka nga qe ka lexuar shume libra .O gjino c’te duhen ty ato te shkruara ne celulare ,shiko luaj ne ndonje kalceto me moshataret tend.Leri mesazhet e ngushelimeve se nuk jane per ty, lere -liderin e -Mavive -te beje ate pune

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu