• |
ide | kryesore

Princ William dhe Kate Middleton, të acaruar nga shakaja në BAFTA Awards

Paparazzi, Slider

William dhe Kate Middleton qenë të pranishëm në ndarjen e çmimeve BAFTA, ku u përballën me disa shaka për princ Harry-n dhe Andrew-n, siç duket pa pikë kuptimi.

Sipas burimeve të cilat folën për Fox News, “u teprua me komentet” për aq kohë sa yjet e kinemasë harruan që kishin përballë dukën e Cambridge-it. Personi që siç duket ofendoi më shumë mbretërorët ishte shaka e Rebel Wilson, e cila tha: “Është me të vërtetë kënaqësi të jesh këtu në Andrew mbretëror…uh, Harry mbretëror, jo, në këtë pallat mbretëror.” Siç mund ta shihni në videon e mëposhtme, William dhe Kate shfaqen duke buzëqeshur, por dukshëm vihet re sikleti i tyre.


Ju kujtojmë që si Harry ashtu edhe Andrew i kanë sjellë mbretërisë jo pak probleme, përkatësisht me Harry-n dhe Meghan-in që joqen dore nga detyrat mbretërore dhe skandal seksual të princit Andrew.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu