• |
ide | kryesore

Të shtëna armësh në Durrës, ka të plagosur

Lajme

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në qytetin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake mësohet se personi në fjalë, të cilit ende nuk i dihet identiteti është plagosur në këmbë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur plagosja, ndërkohë që mësohet se policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Në përditësim…

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu