• |
ide | kryesore

Lëvizje në Polici, emërohen tre shefa komisariatesh (Emrat)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Policinë e Shtetit sot ka pasur lëvizje. Janë emëruar tre shefa komisariatësh të rinj në veri të vendit.


Nik Nikolla është emëruar shef i komisariati në Lezhë, Agron Kurti në Kukës dhe Arian Dumi në Tropojë.


Nikolla ishte shef i komisariatit të Tropojë dhe do të shkojë në Lezhë kurse Agron Kurti nga Lezha do të shkojë në Kukës.

1 Comment

  1. MEQENESE U BENE BOZ DUKE VJEDH NE NJE VEND I NDRROJ ME NJERI TJETRIN “ARKITEKTET” RAMA . MOS U SHQETESONI POR FIKSONI EMRAT , HERE TJETER KETA “ARKITEKTET” DO JENE DEPUTETET TUAJ.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu