• |
ide | kryesore

Ndalohet modelja Oriola Marashi, iu gjet hashash në makinë

Lajme, Të fundit

Çdo ditë policia e kryeqytetit kap dhe shoqëron mesatarisht katër deri në pesë të rinj me doza të vogla hashashi. Një burim policor i tha eksluzivisht gazetës “Si”, se orët e fundit është ndalur edhe modelja Orjola Marashi.

Emri i një prej vajzave të njohura Tiranës pritet të referohet në prokurori për hetime të mëtejshme. Siç tha burimi, Oriola Marshi u ndalua kur ishte me një autoveturë tip audi . Asaj thotë burimi iu gjetën dy qese farmaceutike të dyshuar si lëndë narkotike.

Modelja ishte e shoqëruar nga J. Kurti dhe E. Krasniqi. Më tej i njëjti burim thotë se Oriola Marashi ka pohuar se hashashi është i saji dhe se ajo është përdoruese e lëndës narkotike prej rreth një viti.

“Për herë të fundit” – tha modelja -“kam pirë hashash para dy ditëve dhe shokët e mi që janë në automjet nuk dinin gjë për këtë fakt”. Policia do ta referojë çështjen në prokurori ndaj modeles për veprën prodhim dhe shitje narkotikësh. Burimet thanë se droga është peshuar ishte rreth 1.9 gramë. /Gazeta Si

5 Comments

  1. Ngeli policia tu fut duret te bolet e miletit per nje cigare bar. A te qifsha policine e bythes, shtet i marum, kanabisin po e legalizon bota.

  2. E kalon pa probleme po he, thjesht nje keqkuptim i vockel 😂 kane dyshuar mos i gjenin kokaine! Me hashash vetem shtresa e ulet rri, gjithe kjo femer shih furnitorin zemer se nuk qenka i hajrit! Andej nga Rrolling Hills do kalosh per kontroll o Sander mafishja apo s’ke kellqe?

  3. O shtet robqir dhe o polici rembythje, ajo thot se ehte perdoruse keta per 2 gram e bejne trafikante!!!! O ju qifsha grate

  4. Po ti moj budallacke ku vete me 2 gr ? Nuk e di qe perfundon ne prokurori ?

    Pse nuk u kape me 2 ton qe te te terhiqej vemendja nga policia ?

    Shtet bananesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu