• |
ide | kryesore

Del VIDEO e rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant

Lajme, Të fundit

Tragjedia që preku familjen e Kobe Bryant, por edhe të atyre që ishin me të në helikopter atë ditë është ende në kujtesën e të gjithëve.


Hetimet vazhdojnë nga ana e policisë e cila ka tashmë në dorë edhe disa pamje të reja nga momentet e rënies së helikopterit në Kaliforni.


Ka qenë kanali televiziv Deportes Cuatro që ka shfaqur pamjet ekskluzive se si helikopteri humbet kuotë dhe bie në tokë. (shih videon më poshtë)

Ndërsa CBS News solli rastin e një çiklisti që ndodhej në atë kodër i cili ka filmuar me celular pjesët e helikopterit që kishin marrë flakë. (shih videon më poshtë)

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu