• |
ide | kryesore

Enrique dhe Anna zbulojnë foton e parë të bebes (Foto)

Paparazzi, Slider

Vetëm dje, bota zbuloi se Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të trete.

Në fakt, bebushi ka ardhur në jetë që në 30 janar të 2020-ës dhe meqë ishte vëllai i këngëtarit spanjoll, Julio Iglesias Jr, konfirmoi lajmin se ish-ylli i tenisit solli në jetë fëmijën e tretë, Enrique postoi pak orë më parë foton e parë me të porsalindurën.
 “Dielli im!” – shkruan Iglesias në foton e postuar në llogarinë e tij të Instagram-it. Foto duket se është shkrepur pak çaste pas lindjes së vajzës, të cilën e dalluam që ishte e tillë falë fjongos së vendosur mbi kokë.
Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të

Një postim të ngjashëm e ka bërë edhe Kournikova, teksa mbi fotot e para me vogëlushen, shkruan datën e saj të lindjes.
Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të

Enrique dhe Anna janë gjithashtu prindër të binjakëve 2-vjeçarë, Nicholas dhe Lucy të cilët erdhën në jetë në dhjetor të 2017-ës.

Më në fund: Çifti zbulon gjininë dhe fotot e para të

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu