• |
ide | kryesore

FOTO/ Ish-kandidatja e PS-së me tortë pikane në festën e beqarisë

Pikante

Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës Keti Bazhdari ka organizuar festën e beqarisë pasi së shpejti do të shkojë në altar me partnerin e saj, Kledin. Në disa foto të publikuara nga festa e beqarisë, Keti shihet me shoqërinë e saj në një ambient festiv.

Ajo që ka marrë vëmendjen e të gjithëve ka qenë torta që kishin zgjedhur. Mbi të shihet një penis i veshur me smoking. Sipas burimeve festa është bërë më datë 11 shkurt, ndërsa mbrëmjen e Shën Valentinit ajo ka zhvilluar dasmën e saj. ©LAPSI.al


Featured image of article: Një penis kremoz me papion, ish-kandidatja socialiste organizon festën e çmendur të beqarosë, vëmendjen e merr torta ‘pikante’ Image may contain: 3 people, people standing, wedding and outdoor

2 Comments

  1. Te gjthe keta te -ripjerdhjes–Shykyrinj-jane torte me -dekor -organet gjenitale te mashkullit-.Ah shkerdhata muti qe ini.Pastaj ju vjen rende qe ju thone rrace Kurvash.

  2. Kane rene ne leke(leket tona) keta baxhella dhe nuk po dijne c’fare po bejne me! Edhe hallatet po i hane mjafton te marrin leke

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu