• |
ide | kryesore

Helmim në Bulqizë, tre të vdekur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një nënë dhe dy fëmijët e saj kanë humbur sot jetën më Bulqizë. Raportohet se shkak është bërë një rrjedhje gazi nga bombola më shtëpi.

Në fillim u raportua se vdekjen ishin shkaktuar si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi.

Ngjarja ndodhi në Ostren të Madh të Bulqizës. ©Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu