• |
ide | kryesore

Lulzim Basha dhe përfaqësues të opozitës takim me delegacionin e Komisionit të Venecias

Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha dhe përfaqësues të opozitës janë takuar sot me delegacionin e Komisionit të Venecias i cili ndodhet në Tiranë prej ditës së djeshme për çështjen e emërimeve në Gjykatën Kushtetuese.foto galeri

Në takim merr pjesë kreu i PD-së Lulzim Basha, sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili dhe ish-deputeti i PD Oerd Bylykbashi. Takim ka nisur në orën 8:15 në ambientet e hotel Rogner.

Dje delegacioni i Venecias është pritur në takim nga Presidenti i Republikës Ilir Meta dhe kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu