• |
ide | kryesore

Plas sherri në ndarjen e çmimeve NME/ Reperi sulmohet nga të pranishmit në sallë (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Slowthai në ndarjen e çmimeve “NME” iu drejtua komedianes, Katherine Ryan, me komente që u panë nga shumë si ofenduese dhe seksuale. “Nëse do të bëjmë gjëra, më tako më vonë”, “Ajo do që unë të luaj me lulet e saj”, këto e shumë të tjera u thanë nga reperi. Audienca u nevrikos me të dhe një ndër të pranishmit i gjuajti me gotën e pijes, teksa Slowthai po merrte çmimin “The hero of the year”. Më pas Slowthai i ka kthyer sulmin duke i gjuajtur me gotën e shampanjës dhe ka tentuar të hidhet në turmën e madhe të njerëzve për t’u zënë. Mirëpo stafi i sigurisë e ka ndaluar.
Pas ngjarjes së rëndë reperi i ka kërkuar falje komedianes duke u shprehur se gjithçka kishte nisur si një shaka. Katherine tha se fjalët e tij nuk e kishin bërë të ndihej aspak keq pavarësisht se u panë nga të gjithë si komente seksuale.

1 Comment

  1. Car komediane kokra e kurves. Kur i thua tjetrit “jam sh e etur per karin tend” dhe ai te pergjigjet tak me vone se di ku qendron problemi i ketij. Sh te degjeneruar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu