• |
ide | kryesore

Striptistja bie nga 6 metra lartësi dhe vazhdon sërish duke kërcyer (VIDEO)

Stil

Një striptiste ka rënë prej tubit nga një lartësi 6 metra, teksa po performonte në një klub. Por më e habitshmja është se striptisja vazhdon ende të kërcej, por kësaj rradhe jo më në tub. Genea tregoi se ka pësuar krisje të nofullës, i ishin thyer disa dhëmbë dhe kishte ndrydhur kyçin e këmbës.
“Doja t’ju falënderoj për mesazhet pozitive që kam marrë. Kam krisur nofullën dhe do ta operoj nesër. Po ashtu kam thyer disa dhëmbë dhe kam ndrydhur kyçin, përveç këtyre jam mirë. Nuk kisha gjymtyrë të thyera dhe eca vetë për të dalë nga skena. Ndihem me fat që jam gjallë dhe që nuk pësova lëndime më të mëdha”, tha ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu