• |
ide | kryesore

Veliaj pa frena: “Anti-KÇK” i bëri zap “lacat” ndaj ka më pak trafik në Tiranë (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Dihet tashmë se kryebashkiaku i Tiranës nuk ka më kufi në llojin e tij të propagandës, por ndonjëherë arrin në kufijtë e qesharakes. Në një mbledhje të këshillit bashkiak të kryeqytetit ai po mburrte operacionin anti-KÇK më shumë sa vetë kryeministri Rama. Madje Veliaj tha se ky operacion kishte zhdukur “të fortët”dhe “lacat”nga qarkullimi aq sa ishte rralluar edhe trafiku në Tiranë.


“Një pjesë e trafikut në Tiranë është kot. Xhiro kot që të shohim makinën e re! Sa doli KÇK- ja që të kap dhe të pyet kujt e ke makinën ma trego i çik faturën shkuan të gjithë këto cubat dhe lacat në vrimën e miut dhe ra trafiku në Tiranë” – tha Veliaj. Kush ka udhëtuar këto ditë në rrugët e Tiranës e ka parë trafikun, por ndoshta kryebashkiaku flet për një planet tjetër. ©LAPSI.al


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brryli Broadway (@brryli.broadway) on

10 Comments

  1. Trafiku ne tirane eshte mize lisi, do dy ore te kalosh ne rrugen myslym shyri..sa propagande e dhjere me gunga ne trafiik e vjedhje masive per pllakat e trotuareve..

  2. ske faj kan kohe qe nuk ta kan marr grun me ta nxjerr shetitje kto lacat se ti kokrra pederastit dihet se e keni ne gjak ju klyshat e enverit me u ferku me burra. lacat edhe motrat vijn jua kapin ne shtepi pa merak se nuk e rruaj per ty por jan pak alergjik ndaj pederastave

  3. Po kam frike ti nderroj fshireset e xhamave Focus-it tim te 2002 se mos me shohin si lac e me bllokojne makinen. Me thoni si t’ia bej! Anonim te lutem 😛

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu